اطلاعات محصول

فلاشینگ برای اتصال محکم پنجره های سقف با مواد سقف ضروری است. جزئیات چشمک زن با طراحی دقیق، تناسب بادوام و منظمی را با مواد سقف مورد استفاده تضمین می کند. هدف از چشمک زدن اطمینان از زهکشی خوب دور از پنجره و محافظت در برابر باد است.

فلاشینگ ها را می توان با انواع پنجره های مرکز محور (FT، PT)، با محور چرخش برجسته (FYP، FDY)، پنجره های آویزان بالا (FPP، PPP، FEP) و همچنین پنجره های ترکیبی ( FX_، FT_/D، B__).(FT_/D، B__).
این نوع پنجره ها را می توان در ترکیب های مختلفی با هم ترکیب کرد. به لطف طراحی یکنواخت چشمک زن، انواع مختلف پنجره ها را می توان در گروه ها ترکیب کرد. FAKRO طیف وسیعی از محلول های فلاشینگ را ارائه می دهد که از آلومینیوم با پوشش پودری پلی استر ساخته شده اند تا دوام و مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی داشته باشند. رنگ استاندارد RAL 7022 قهوه ای است که به خوبی با اکثر پوشش های سقف مطابقت دارد.
پنجره های سقف را می توان در ساختار سقف در سه سطح مختلف نصب کرد: N (3 سانتی متر)، V (0 سانتی متر) و J (-3 سانتی متر). فلاشینگ ها بر این اساس دسته بندی می شوند.
حرف سوم کد نوع چشمک زن عمقی را نشان می دهد که می توان پنجره سقف را در آن نصب کرد. علامت چشمک زن به حرف چهارم کشیده شده است که نشان دهنده نوع جنس پیش بند است: P- پیش بند سربی، A- روکش آلومینیومی – پیش بند پلاستیکی.